KARIÉRA

Remeslo strojal , s.r.o., Priemyselná 12, 965 01 Žiar nad Hronom

Hľadá vhodných kandidátov na obsadenie voľných pracovných miest

Kontrolór strojárskej výroby

Náplň práce

  • čítanie výkresov - tolerované a netolerované rozmery, použitie normy ISO 2768, ISO 13920
  • vytvoriť kontrolný plán
  • meranie: s posuvným meradlom, mikrometrom, dutinomerom, koncové mierky, závitov na drôtiky, kaliber
  • spracovať výsledky merania - zhotovenie meracích protokolov, vyhodnotenie merania

Jednozmenný pracovný režim. Práca na HPP/živnosť.

od 900 € do 1 170 € za mesiac

* 13.plat
* odmena za nevyčerpané I-čka
* práca v stabilnej a zároveň rozvíjajúcej sa spoločnosti
* pravidelné školenia a podpora v oblasti vzdelávania
* podpora v procese adaptácie
* 37,5 hodinový fond pracovného týždňa (pri TPP)
* jedáleň v priestoroch spoločnosti, stravovacia karta DOXX
* zabezpečené pracovné oblečenie a pracovná obuv

CNC horizontkár

Práca na CNC horizontkách. Obrábanie súčiastok, zvarencov a rozličných podskupín, ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie, frézovanie súčiastok rozličných tvarov na zariadení s CNC riadením.

Požiadavky:

  • Samostatnosť pri práci
  • Úprava a korekcie CNC programov v systéme Heidenhain.
  • Zabezpečenie kvality počas pracovného procesu samokontrolou prislúchajúcimi meradlami
  • Viazanie a manipulácia s bremenami
  • Nutnosť čítania  technickej dokumentácie.

Práca – na 2 zmeny

Mzda – od 1200 € brutto

Práca na TPP/živnosť

CNC frézar

Práca na CNC obrábacom centre. Obrábanie súčiastok, zvarencov a rozličných podskupín, ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie, frézovanie súčiastok rozličných tvarov na zariadení s CNC riadením.

Požiadavky:

  • Úprava a korekcie CNC programov v systéme Fanuc
  • Nutnosť čítania  technickej dokumentácie

Horizontkár – klasická horizontka

Práca na klasickej horizontke. Obrábanie súčiastok, zvarencov a rozličných podskupín, ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie. Frézovanie /vŕtanie/ súčiastok rozličných tvarov.

Požiadavky:

Práca na 1 zmenu

Mzda – od 900 € brutto

Sústružník – klasický, lícny

Práca na lícnom sústruhu. Obrábanie väčších rotačných súčiastok, zvarencov a rôznych podskupín, ich upínanie a rozloženie prídavkov na obrábanie.

Požiadavky:

Mzda – od 1100 € brutto

Žiadosti o zamestnanie spolu so životopisom môžete doniesť osobne, alebo poslať elektronicky na adresu katarina.ihringova(at)remeslostrojal.sk, alebo poštou na adresu :

Remeslo strojal, s.r.o., Priemyselná 12, Žiar nad Hronom 965 01

Bližšie informácie na tel. čísle : 045/601 66 24 resp. 0918 652 777

Prečo pracovať u nás

Sila ľudských hodnôt

Naše hodnoty sú: otvorenosť, blízkosť k človeku, entuziazmus, humanizmus Tieto hodnoty prestupujú všetkými aktivitami našej spoločnosti.

Sociálne zodpovedná spoločnosť

Sociálna zodpovednosť je jednou z kľúčových priorit spoločnosti. Táto zodpovednosť ide ruka v ruke s duálnym vnímaním biznisu, ktorá sa sústredí na vyváženosť environmentálnej a ekonomickej stránky podnikania.

Medzinárodná mobilita

Transfer schopností, rozšírenie know-how a diverzita sú nástroje, ktoré sú kľúčom k úspechu celej spoločnosti, ale tiež neoceniteľným obohatením pre samotných zamestnancov.

Žiadosti o zamestnanie

Žiadosti o zamestnanie spolu so štruktúrovaným životopisom môžete doniesť osobne, alebo poslať:

elektronicky na adresu katarina.ihringova(at)remeslostrojal.sk,

faxom na č. 045/672 32 91 ,

alebo poštou na adresu : Remeslo strojal, s.r.o. Priemyselná 12 965 01 Žiar nad Hronom

Bližšie informácie na tel. čísle : 045/6787324 resp. 0918652777