• Sekretariát

    +421 45 673 3230

  • Remeslo strojal, s.r.o.

    Žiar nad Hronom

Remeslo strojal, s.r.o. sa prostredníctvom svojho najväčšieho zahraničného zákazníka SANDVIK zúčastnil na 10. ročníku predvádzacej svetovej výstavy Steinexpo. Výstava Steinexpo je známa tým, že ukazuje stroje a pracovné prostredie ako v reálnom živote. Výstava, sa konala v impozantnom kameňolome Mitteldeutsche Hartstein Industrie v Nieder-Ofleiden v Hessene. Tento čadičový kameňolom je jedným z najväčších a najmodernejších na svete. Raz za tri roky sa stáva dejiskom najväčšej svetovej predvádzacej výstavy Steinexpo. Výstava je veľmi presvedčivá. Má ambíciu ukázať návštevníkom stroje a zariadenia v reálnom pracovnom prostredí.

Remeslo strojal, s.r.o. poslal na túto výstavu vibračný triedič SK 1862. Tento stroj je výnimočný tým, že tu boli prvýkrát aplikované a prvý krát svetovo prezentované odbornej verejnosti nové triediace sitá WX6500. Novo vyvinuté triediace médiá Sandvik WX6500 kombinujú presnosť triedenia materiálu na drôtenom pletive so všetkými výhodami gumového plátna. Okrem oveľa vyššej trvanlivosti poskytuje bezpečnejšiu a ľahšiu manipuláciu. Celkovo Sandvik WX6500 šetrí čas výroby a zvyšuje produkciu stroja.

Spoločnosť Remeslo svojou kvalitou veľmi dobre obstála v konkurencii popredných európskych výrobcov. Nie je jednoduché držať krok v kvalite výroby. Je to predovšetkým zásluhou našich spolupracovníkov. A to je práve oblasť kde nás „tlačí topánka“. V plnení čoraz náročnejších úloh nás brzdí nedostatok kvalifikovaného personálu , hlavne zváračov a zámočníkov.